ІНСТРУКЦІЯ по застосуванню інформаційно-активного препарату „Біокор”

Препарат „Біокор” являє собою хімічно чисту речовину, носій інформації етіологічних факторів і гомеопатії. ДО УВАГИ ПАЦІЄНТІВ Зберігати „Біокор” потрібно в сухому, темному місці, подалі від випромінюючих приладів (магнітофона, холодильника, телевізора, комп’ютера, мобільного телефона), від агресивних рідин (ацетон, лаки, фарби, парфумерія).

   Під час лікування забороняється вживати алкоголь, каву, мінеральні газ-води, лимон, оцет. В малих дозах дозволено цибулю, часник, перець, прянощі, шоколад, какао.дночасно з прийомом „Біокору” недопустимо проходження екстрасенсорного, ультразвукового обстеження, рентгенологічного, радіоізотопного, фізіотерапевтичного (електро-і світло) лікування.

    В день прийому препарату зменшити час перегляду телепередач. Під час курсу лікування проводити часту зміну натільної і постільної білизни. Кожен день душ. Рекомендовано носити білу натільну бавовняну білизну.

ПРАВИЛА ЛІКУВАННЯ

    У випадку порушення роботи кишечника (закрепи), рекомендовано очищення його клізмами (1-2 рази в тиждень) чистою, перевареною теплою водою. Можна до води добавляти: (на 2 л води 1 ст. ложку соку лимона, або стільки ж яблучного оцту, або соку з червоного буряка).

    УВАГА!

   В процесі прийому „Біокору”, тобто в процесі активного очищення тканин і органів від шлаків, токсинів і мікробів, особливо на початку лікування, можлива поява раніше турбованих симптомів різної локалізації. Це нормальна реакція організму на лікування, що проводиться, яка свідчить про підвищення захисних реакцій. ІІри появі цих симптомів необхідно збільшити інтервал між прийомами „Біокору” до нормалізації загального самопочуття.

   Для зменшення первинної реакції загострення рекомендовано прийом дистильованої (або перевареної) води по півсклянки 3-4 рази в день, особливо в перші 2 тижні лікування. При появі сильних больових відчуттів допустимий одноразовий прийом звичайних лікарських препаратів.
 

   ПОРЯДОК ПРИЙОМУ ПРЕПАРАТУ „БІОКОР”:
 

    Гомеопатична цукрова крупка по 7 крупинок під під язик до повного розсмоктування пластмасовою харчовою ложечкою по схемі.

   Перед  вживанням прополокати ротову порожнину перевареною водою.

Ваші лікарі:
Колодій Людмила Володимирівна

Колодій Ярослав Богданович.

Бажаєм Вам швидкого видужання.