Історія започаткування методу

Діагностика базується на методиці німецького педіатра Рейнгольдта Фолля, який добре знав китайську чжень-цзю терапії, що має більш 3000-річну історію.

В Рейнхольда Фолля був хворий батько. Медики не могли визначити причину та встановити точний діагноз. У пошуках правди та з бажанням допомогти батькові, Фолль в берлінській бібліотеці натрапив на атласи східної медицини. В ньому були зображені та описані біологічно активні точки на тілі людини, які пов’язані з внутрішніми органами за допомогою системи меридіанів. Зрозумівши, що, якщо є точки, отже і є їх провідність та опір, і, маючи звичайний амперметр, Фолль розпочав обстежувати свого батька. Дійшовши до точки шлунку, побачив, що в даному місці відсутня провідність та є високий опір. Не гаючи часу, син відвіз свого батька до лікарні, попросив медиків його прооперувати, тому що у нього є підозра на пухлину шлунка. І справді, діагноз підтвердився і чоловіка прооперували, пухлину видалили. Після цього Рейнхольд Фолль згуртував біологів, фізиків, медиків, які теж почали вивчати біологічно активні точки. Протягом 25 років вони доказували даний метод діагностики. Фолль навіть сидів у в’язниці за ці досліди, але в 1936 р метод доказали.

Після війни у 1950р в Німеччині відкрили школу, де проводилося навчання лікарів працювати на цьому методі діагностики, проте в Радянському союзі Cталін заборонив всі німецькі методи в медицині! І тільки Горбачов цю заборону зняв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.