ЛІКАР, ЯКА ПОВСТАЛА ПРОТИ ТАБЛЕТОК

Людмила Колодій однією з перших у західній Україні освоїла діагностично-лікувальну апаратуру “Медісса” і уже 29 років працює на ній. Пізнала секрети гомеопатії, фітотерапії, переконалася, що таблетки, щеплення, рентген-обстеження — здоров’я людям не додають…

Людмила Колодій однією з перших у західній Україні освоїла діагностично-лікувальну апаратуру “Медісса” і уже 29 років працює на ній. Пізнала секрети гомеопатії, фітотерапії, переконалася, що таблетки, щеплення, рентген-обстеження — здоров’я людям не додають.

Галина СВІТЛІКОВСЬКА

Під дверима кабінету № 90, що в Луцькій міській поліклініці № 2, чекає на прийом бабуся з онучкою. Каже, що давно пересвідчилася в ефективності лікування солодкими крупинками, а ще їй подобається, що тут можна звірити діагноз, який поставили в поліклініці.
— Ніхто від помилок не застрахований, а “Медісса” все покаже, як є,— стверджувала жінка.
Як з’ясувалося, “Медісса” — це компактний апарат, що поєднав у собі досягнення фізики, комп’ютерної техніки, стародавньої китайської акупунктури та двохсотлітній досвід гомеопатії. Він дає змогу обстежувати пацієнта швидко і точно без аналізів, рентгену, УЗД, за допомогою невеличкого електричного заряду, який подається через активно-пасивні електроди на біологічно активні точки на кистях рук та стопах ніг.
— Східна медицина давно довела, що кожна така точка на тілі людини і на її кінцівках пов’язана енергетичними меридіанами з відповідним органом. Подаємо на точку електричний заряд, бачимо, що провідність знижена, опір високий — значить, є проблема. Кожне захворювання має певну частоту, і апарат видає інформацію про всі органи, навіть ті, які було давно видалено,— пояснює Людмила Володимирівна Колодій.
Тепер цей метод діагностики в нас досить поширений. Апарати випускають у Сімферополі, на спільному підприємстві представників Об’єднаних Арабських Еміратів, Німеччини й України. От тільки нерідко беруться працювати на них люди без досвіду, належних знань, дискредитуючи метод.
Людмила Колодій чотирнадцять літ відпрацювала дільничним терапевтом, є лікарем вищої категорії. “Благословила” її на шлях нетрадиційної медицини колишній головний лікар Луцької міської лікарні Стефанія Костик, відправивши на курси до Сімферопольського медінституту, де тільки-но розпочали підготовку фахівців для роботи на апараті “Медісса”. Почуте, побачене вразило, захопило. Їздила на навчання щороку, зрештою, продовжує вчитися й зараз, вважаючи, що в медицині нема меж для самовдосконалення. Свої знання й переконання нерідко відстоює “з боєм”. Ось і про історію теперішньої пацієнтки говорить з обуренням.
— У Юлечки попереднього разу діагностувала наявність в організмі глистів, з чим були пов’язані й алергічні прояви, виявила і захворювання нирок. Дівчинці призначено збір лікарських трав, визначено дозу, а також термін початку лікування, оскільки воно пов’язане з фазами Місяця. Призначила дитині й відповідний гомеопатичний препарат. Справи пішли на краще. Але у школі дитині зробили щеплення, імунітет ослаб, дівчинку тепер привели з ознаками респіраторного захворювання, з новими проблемами,— коментує ситуацію лікар, яка першою в області вголос заявила про небезпеку масових щеплень, коли ніхто не бере до уваги стан здоров’я дитини, не ставить до відома батьків.
Своїм пацієнтам уже здавна Людмила Колодій видавала довідки з проханням звільнити від щеплень на час лікування. Але навіть цим викликала на себе вогонь. Вона підготувала лист-відповідь на адресу міськздороввідділу, в якому детально обгрунтувала своє бачення шкідливості повальної вакцинації.
— На апараті “Медісса” я маю змогу побачити, як поведе себе організм дитини, як відреагує на щеплення. Є можливість за два—три місяці перед щепленням підібрати схему лікування гомеопатичними препаратами, щоб попередньо підвищити імунітет. Але чомусь наші педіатри не попереджають батьків про вакцинацію.
Лікар-гомеопат переконана, що можна запобігти захворюванням, визначивши причини їх виникнення. “Медісса” дає змогу попередити інфаркт, інсульт, виявити рак на ранній стадії, інші захворювання. Що ж до побоювань з приводу того, ніби гомеопатичні ліки виготовляють навіть на основі отрут, то тривоги тут безпідставні. Головний принцип гомеопатії — “подібне лікується подібним”. Лікують наймізернішими дозами тих речовин, які в людей викликають симптоми того чи іншого захворювання. Мінімальний процент речовини в гомеопатичних ліках діє на енергоінформаційному рівні.
— Таблетки усувають симптоми недуги. Але який в цьому смисл, якщо, наприклад, відомо 12 причин головного болю: приглушимо біль, а причина залишиться. Ми ж докопуємося глибше, підбираючи ліки не для хвороби, а для конкретного пацієнта,— пояснює лікар. — Залежно від ступеня розведення діючої речовини можна регулювати процес одужання. Низькі розведення діють швидше: знімають запалення, полегшують гострі стани, середні й високі — призначаємо для хроніків. Не треба думати, що гомеопатія передбачає обов’язково затяжне, тривале лікування, іноді ефект помітний вже через кілька годин.
З вболіванням говорила Людмила Колодій про те, що чимало її колишніх колег — представників офіційної медицини — “з порога відмітають” гомеопатію, не намагаючись вникнути, зрозуміти. Хоча у багатьох західних країнах цей метод успішно застосовують, а в Англії королівська сім’я з давніх-давен користується послугами гомеопатів.
— Буває, з-під дверей мого кабінету хворих спроваджують до інших фахівців у поліклініці. Мовляв, ідіть до “серйозних” лікарів. Кому ж приємна конкуренція? Тим більше, що я не боюсь спростовувати неправильні діагнози, скасовувати сумнівні висновки колег. От, наприклад, була в моїй практиці жінка, яка перенесла гломерулонефрит і їй категорично заборонили народжувати. А я взяла цю жінку, вела її впродовж всієї вагітності, і вона успішно народила аж дві донечки.
Людмила Колодій згадує десятки історій, коли життя підтверджувало її правоту. До неї переважно звертаються ті, хто обійшов уже десятки кабінетів, випробував безліч ліків. Її рекомендації когось дивують, комусь здаються сумнівними.
— Я вже добрий десяток років застерігаю хворих з виразками шлунка і дванадцятипалої кишки: ваші біди — від молока, їжте кисломолочні продукти, а від молока відмовтеся. Тепер, кажуть, наука підтвердила мої спостереження, доньці-студентці уже лекції про це професор читає,— усміхається Людмила Колодій.
Своїм ставленням до медицини, як до мистецтва, Людмила Володимирівна “заразила” і чоловіка, і доньку-студентку медінституту. Обоє відмінно опанували діагностично-лікувальний апарат “Медісса”. Чоловік — Ярослав Богданович — теж працює в центрі “Мискур”. Окрім подружжя Колодіїв, тут працює на апараті “Медісса” ще й лікар Віра Скиданенко, ведуть прийом гінеколог Ганна Колесник, ендокринолог Володимир Байда, невропатолог Леся Гайволя, онкокосметолог Леонід Супрунець.
Люди приходять у центр з різними проханнями. Ось жінка просить перевірити сумісність ліків, бо призначили їй до десятка різних препаратів і не відомо, як перенесе організм такий “коктейль”. Є бажаючі протестувати косметику, креми, прикраси, стоматматеріали на сумісність з організмом, адже кожен матеріал по-різному впливає на ту чи іншу людину. Часто звертаються хворі з алергіями, щоб виявити алерген, позбутися недуги. “Медісса”, як розповідають, допомагає у цьому, як і в лікуванні багатьох інших хвороб.

 

Джерело: https://www.volyn.com.ua/news/15496-likar-yaka-povstala-proti-tabletok.html