Вибір спеціаліста

У багатьох пацієнтів, які вперше бажають вирішити певні проблеми зі здоров’ям за допомогою апарату Медісса, часто постає питання про вибір спеціаліста. А саме: скільки взагалі лікарів володіє даним методом діагностики? Який досвід роботи спеціаліста? Когось цікавить чи працював лікар у сфері традиційної медицини?

На сьогодні в місті Луцьку активно практикують свою медичну діяльність за допомогою Медісси подружжя лікарів: Колодій Людмила Володимирівна та Колодій Ярослав Богданович.
Проте, якщо зазирнути в минуле, то 8 років тому було ще декілька лікарів, які також практикували діагностику та лікування за допомогою апарату Медісса. Але приводу для смутку немає, адже зараз активно йде навчання молодих спеціалістів. Як то кажуть: “Молодим всюди в нас дорога.” 😊

Та все ж таки, давайте поговоримо про теперішніх практикуючих спеціалістів.
Колодій Людмила Володимирівна – лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії, гомеопат, фітотерапевт. Свою лікарську діяльність розпочала роботою дільничим терапевтом у м. Луцьку. Керуючись певними стандартами традиційного лікування, Людмила Володимирівна завжди прагнула більше допомоги пацієнту, аніж просто призначити таблетки для ліквідації симптомів хвороби.
Бажання до більших знань та самовдосконалення було стимулом до проходження різних курсів. Першими стали курси підвищення кваліфікації, потім по рефлексотерапії, а пізніше по фітотерапії. Маючи такі знання, це стало вагомою причиною для того часу головного лікаря Луцької міської лікарні Стефанії Костик відрядити на курси електропунктурної діагностики та немедикаментозного лікування у місто Сімферополь саме Людмилу Володимирівну. Таким чином, метод діагностики та лікування за допомогою апарату Медісса був вперше впроваджений в практику на західній Україні.

Згодом головним лікарем Стефанією Петрівною Костик був створений діагностично-лікувальний центр, в якому працювало багато різних спеціалістів, в тому числі і на Медіссі. Завідувачем центру був Колодій Ярослав Богданович – лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії, гомеопат, фітотерапевт. Свою лікарську діяльність розпочав також дільничим терапевтом у місті Луцьку. Проходив курси підвищення кваліфікації, фітотерапії та згодом і електропунктурної діагностики та немедикаментозного лікування в Сімферополі. Великий досвід отримав в Африці, куди був відряджений для лікування пацієнтів на апараті Медісса.
В цей період замість Ярослава Богдановича завідувачем центру Мискур була Людмила Володимирівна, яка також за плечима мала чималий досвід роботи на Медіссі закордоном. Зокрема, вона їздила у відрядження до Польщі та Болгарії.

Якщо у Вас є проблеми зі здоров’ям – завітайте у КП “Луцький центр первинної медичної допомоги номер 2” за адресою: м. Луцьк, пр-т Відродження 13, кабінет 415.

One thought on “Вибір спеціаліста

  1. Доброго дня. В мене проблема з кишкового тракту, мається хронічний панкреатит, псоріаз, постійно колить печінка після переїдання, обростає жиром тільки один живіт. Як мені можете допомогти?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.